13 дней назадУляна

Доброго вечора) Я працюю лаборантом у школі на 0.5 посадового окладу, в умовах карантину, я не маю можливості добиратись до роботи, директор (роботодавець) відмовився змінювати, чи зробити більш гнучким робочий графік. В першу чергу я хвилююсь за своє здоров'я, а також рідних, адже роботодавець літня людина 67 років, як відомо найбільше в зоні ризику інфікування коронавірусом. Як законно обгрунтувати мою відсутність на роботі? Чи можу я отримати відпустку за власний рахунок, або ж звільнитись зараз, якщо працюю за трудовим договором до 31.08.2020 р. Які взагалі можливі варіанти виходу з цієї ситуації?)

~= А Д В О К А Т =~

Можете звільнитись за загальними вимогами, карантин не перебчачає "автоматичне звільнення від роботи".

БОКС

а деньги получать где?? накопили -подумайте еще раз.Усталость от работы у нас многих 30-40-50 летних -но Работа -Жизнь.Работа -источник доходов- даже на полставки. Накопленные несколько тысяч гривен исчезнут в кассах супермаркетов быстро.А если дети -думаю и у вас они есть -как их кормить и радовать без денег стабильного ,пусть небольшого дохода.Ваш работодатель в 67 думаю еще ору многим даст 2 летним алкашам и наркоманам из подворотни и из -под ганделика пивного. ОН -профи -работайте с ним -лучше и вам буде ,поверьте.

БОКС

67 точно фору даст 20 летним алкашам и наркоманам - видал и тех и тех.Тот же Враг № 1 Украины -Путин в свои ... играет в хоккей и целыми днями Реально руководит страной огромной Россией- пусть с вредом для Украины -но России не вредит явно почти./за исключением санкций конечно/.

наказ щодо цієї ситуації видавали ? вас з ним ознайомлювали ? наскільки мені відомо керівник школи мав видати наказ і якщо можете фото в студію

При написании ответа используется разметка Markdown.