2643 дня назадУляна

Добрий день.Скажіть, будь-ласка, які існують правила повернення завдатку за взуття, якщо клієнт залишив його і домовився прийти за взуттям через тиждень, а в кінцевому результаті передзвонив і відмовився купувати взуття, хоча він був попереджений про те, що завдаток є підтвердженням того, що взуття буде куплене.Чи дійсно маємо ми право не повернути йому цей завдаток або такого правила немає і ми повинні повернути його?Чи можливо якийсь відсоток покупець має сплатити як компенсацію за затримку товару.Дякую.

Аноним

Доброго Дня!Скажіть будь ласка,чи можливо повернути завдаток за косметичні процедури, які були заброньовані на червень,а в травні я пишу ,що хочу відмінити.Завдаток залишається в них? Чи повертають мені?

Аноним

Доброго дня , ще у вересні 2019 року ми запланували весілля , залишили завдаток у ресторані на 23 травня 2020 року , у звязку з сімейними обставинами переносити весілля нам не получається , ресторан нехоче повертати нам завдаток , карантин продовжено до 22 травня , маємо чек про залишення завдатку , що робити у такому випадку?

Алефтина

Доброго дня! В зв’язку з карантином у нас відмінили випускний, ми купляли сукню дали завдаток 10000, підписували договір який набирає чиності з 24 січня, а закінчується 1 червня. Чи можливо нам повернути завдаток?

Доброго дня, Алефтина. Задаток не повертається у разі відмови від договору. Треба дивитись зміст договору, щоб вирішувати це питання, та за наявності спору звертатись до суду.

Можливо відсутні істотні умови договору завдатку і сума є авансом, для відповіді необхідні документи - договір та доказ оплати

При написании ответа используется разметка Markdown.