3148 дней назадУляна

Добрий день.Скажіть, будь-ласка, які існують правила повернення завдатку за взуття, якщо клієнт залишив його і домовився прийти за взуттям через тиждень, а в кінцевому результаті передзвонив і відмовився купувати взуття, хоча він був попереджений про те, що завдаток є підтвердженням того, що взуття буде куплене.Чи дійсно маємо ми право не повернути йому цей завдаток або такого правила немає і ми повинні повернути його?Чи можливо якийсь відсоток покупець має сплатити як компенсацію за затримку товару.Дякую.

Аноним

Доброго Дня!Скажіть будь ласка,чи можливо повернути завдаток за косметичні процедури, які були заброньовані на червень,а в травні я пишу ,що хочу відмінити.Завдаток залишається в них? Чи повертають мені?

Аноним

Доброго дня , ще у вересні 2019 року ми запланували весілля , залишили завдаток у ресторані на 23 травня 2020 року , у звязку з сімейними обставинами переносити весілля нам не получається , ресторан нехоче повертати нам завдаток , карантин продовжено до 22 травня , маємо чек про залишення завдатку , що робити у такому випадку?

Алефтина

Доброго дня! В зв’язку з карантином у нас відмінили випускний, ми купляли сукню дали завдаток 10000, підписували договір який набирає чиності з 24 січня, а закінчується 1 червня. Чи можливо нам повернути завдаток?

Доброго дня, Алефтина. Задаток не повертається у разі відмови від договору. Треба дивитись зміст договору, щоб вирішувати це питання, та за наявності спору звертатись до суду.

Можливо відсутні істотні умови договору завдатку і сума є авансом, для відповіді необхідні документи - договір та доказ оплати

Аноним

Доброго дня,допоможуть будь ласка,замовив плитки в будівельному магазині, В чеку пишеться термін дії 30 днів,завдаток невертають ,плитки нема,30 днів минуло,в магазині кажкть чекайте ще 2 тижні

Аноним

Добрий вечір. Допоможіть будь ласка! Планували святкувати весілля в ресторані 26 липня. У зв'язку з продовженням карантину до 29 липня, в самому ресторані святкувати не зможемо. Хочемо щоб повернули завдаток. Повертати не хочуть. А ми переносити дату не будемо. Договір не підписували. Маємо чек про оплату. Але з умовами ресторану ми ознайомилися( за 3 місяці до весілля кошти не повертають). Куди звертатись? Можна щось зробити?

При написании ответа используется разметка Markdown.