4066 дней назадЖеня

Здравствуйте.Я во время первого брака купил квартиру, все документы оформлены только на меня и в квартире приписан только я, а бывшая жена с двумя детьми в другом месте.Сейчас у меня другая жена и маленький ребенок.Если я припишу свою жену и ребенка в эту квартиру, то будет ли иметь право на эту квартиру моя бывшая жена? Раздел имущества после развода судом не производился,в разводе уже 2-года.

Имущество приобретенное в браке является общей совместной собственностью в равных долях супругов. Поэтому, Ваша первая супруга имеет право на половину этой квартиры. Такого права у нее не было бы, если бы квартиру Вам подарили, а не продали. Вторую супругу прописать в эту квартиру Вы сможете только при согласии всех собственников квартиры, т.е. Вашей первой супруги. Ребенок должен быть прописан по адресу прописки одного из родителей.

Квартира придбана під час шлюбу є спільно набутим майном. Сімейний кодекс передбачає строк позовної давності 3 року, але не з моменту розлучення, а від дня, коли один із співвласників дізнався або міг дізнатися про порушення свого права власності. Це може бути й через 10 років. Стаття 72. Застосування позовної давності до вимог про поділ майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя 1. Позовна давність не застосовується до вимог про поділ майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя, якщо шлюб між ними не розірвано. 2. До вимоги про поділ майна, заявленої після розірвання шлюбу, застосовується позовна давність у три роки. Позовна давність обчислюється від дня, коли один із співвласників дізнався або міг дізнатися про порушення свого права власності.

При написании ответа используется разметка Markdown.