2615 дней назадАноним

Чи є відповідальність за погрозу фізичною розправою в законодавстві країни?

Аноним

Реально дуже важко довести факт погрози при нашому законодавстві. Тому й поліція починає діяти тільки тоді, коли погроза будет приведена в дію. Але життя людини вже не повернеш.

Аноним

Добрий день. Моя дружина працювала в продуктовому магазині більше п'яти років, останні два роки їм не робили ревізію. Ось недавно їм зробили ревізію (ревізія була з явними порушеннями переоблік писали неповнолітні онуки, діти та власниця магазину потім коли були зроблені всі записи вони віддалилися для проведення розрахунків продавці не були допущені, їм вийшли і оголосили про факт недостачі) і вийшла недостача на суму в 500 000. Тепер господарі почали погрожувати фізичною розправою (приїжджали додому, є аудіозапис розмови) і вимагають щоб ми переписали своє майно. Звернувся з заявою до поліції. В поліції моя звернення перекрутили з ніг на голову мої показання а саме що погрожували мені та моїй родині в дома.Це що тепер приватна власність є громадським місцем? Людина яка погрожувала є депутатом місцевої влади. Мою справу розглянули и надіслали листа що відповідно до статті 173 КУпАП не підлягає до внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та досудовому розслідуваню. Що мені робити?

Аноним

Доброго дня,на моїй роботі взяли керівнака,яка розізлилася на мене що я брала відпустку за свій рахунок і поскаржилася своєму мужу,а той всім розказує що вбє мене чи переїде машиною,чи можу я звернутися до поліції,дякую

Аноним

Можете в том случае если есть РЕАЛЬНАЯ угроза. Если просто разговоры - свободны.

При написании ответа используется разметка Markdown.