2076 дней назадАноним

Добрий вечір! скажіть будьласка як забрати заяву з міліції по ст 296 побиття групою осіб середня важкість побоїв, і взагалі можливо це без штрафів? Дякую!

іван

в мене вкрали телефон я написав заяву !! хлопців які вкрали злапала міліція !! їхні друзі прийшли і відали телефон і просят щоб забрати заяву я згідний я до них не маю притензій но слідча приписує мені статю по дачі ложних показаній !!

напишите заявление, что причиненный ущерб возмещен, претензий к виновным не имеете, просите строго не наказывать. Забрать заявление нельзя, можно примириться

Аноним

Чи можна забрати заяву з поліції після побиття гроупою осіб,вони компенсували витрати на лікарню

Офіційно можна лише заключити з ними "угоду про примирення", але лише після пред'явлення слідчим поліції їм підозри і тоді все одно буде над ними суд, який може врахувати це та присудити їм покарання з відстрочкою виконання ("умовний" термін).

Інший варіант - це щоб слідство само закрило справу за відсутністю складу злочину. Але тоді Вам треба довести що ніякої бійки не було, а Ваші попередні покази, заяви були неправдиві. Та тоді Вас самого можуть притягти до криміналу за неправдиві покази слідству. Ось таке замкнуте коло. Без участі слідчого, наглядаючого прокурора та судді таке питання не вирішити.

Аноним

Я написав заяву бо мене побили чи можна її забрати протягом 3х днів

Ні, все не так просто. Вам потрібен адвокат. Звертайтесь для конфіденційного діалогу.

Аноним

Я набив людину мeнуло 3 дні заяву нeподали вони млжуть написати чeрeз 7 днів іі приймуть

Можуть навіть за більший термін - протягом строку притягнення до кримінальної відповідальності, який є від 2 років і більше для різних злочинів.

Аноним

ми з другом побили одного чоловіка він написав заяву і тепер хоче за ие щоб забрав заяву грошей ?що зробити у цьому випадку і чи є надія що він напише заяву ще раз і знову захоче грошей?

Вам потрібен адвокат. Просто так "забрати" заяву ніхто не зможе. Щоб все було у правовому полі необхідно розробити відповідний алгоритм правильних дій. Якщо цікавить юридичний супровід такої процедури - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

Аноним

Сестру 15років в гуртожитку побила дівчина(конфлікт вирішили, побоїв нема) сестра пішла в міліцію і змусили написати заяву!! Зараз викликають батьків але вони не мають змоги приїхати Чи може старша сестра (23роки)бути замість батьків щоб забрати ту заяву чи тільки з батьками можна?

Тільки з батьками, сестра не є законний представник при живих батьках.

Аноним

Мені розбили скло у машині написав заяву тепер хочу забрати

Аноним

Я побив чоловіка.що мені буде

При написании ответа используется разметка Markdown.