2520 дней назадАнонимЛюдмила

Есть ли хоть какие-то льготы работающим матерям,у которых дети-инвалиды после 18 лет ?

Елена

у вас дитина інвалід з дитинства чи дитина інвалід?

Елена

Продивіться ЗУ "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам "

Федір

а також Кодекс законів про працю, ст. 33, 38, 51, 56, 63, 177, 182-1, 184, 185,

При написании ответа используется разметка Markdown.