2211 дней назадАноним

Дубль (http://42yurista.com/qa/28345/).

здравствуйте.можно обратиться к вам?

Юрий 050 328 26 03

Обычно считают с момента поверки и до обнаружения повреждения (если не было промежуточных проверок) по обычным ценам за потреблённый газ в зависимости от кол-ва проживающих.Но есть одна постанова про відшкодування збитків від 29 травня 2003року № 475:2.2. У разі пошкодження лічильника газу, повірочного тавра, цілісності його пломб з вини споживача або дій споживача, що призвело до заниження показань лічильника, розрахунок збитків здійснюється за Нормами з урахуванням кількості підключених газових приладів, пристроїв, розміру опалювальної площі, кількості осіб, яким надавались послуги з газопостачання, та кількості днів з часу останнього контрольного зняття представником газопостачального або газорозподільного підприємства показань лічильника газу до дня виявлення порушення, але не більше ніж за 6 місяців.

(абзац перший пункту 2.2 із змінами, внесеними згідно з постановою НКРЕ від 23.06.2011 р. N 1075)

Факт пошкодження (втручання в роботу) лічильника газу, що призвело до заниження його показань, засвідчується актом експертизи лічильника газу, який складається за результатами проведення експертизи лічильника газу відповідно до Положення про проведення експертизи лічильників газу, установлених у споживачів і призначених для обліку природного газу в побуті, затвердженого наказом Мінпаливенерго від 27.12.2005 N 619.

(абзац другий пункту 2.2 в редакції постанов НКРЕ від 07.09.2005 р. N 785, від 23.06.2011 р. N 1075)

2.3. У разі несвоєчасного повідомлення споживачем газопостачального або газорозподільного підприємства про зміну розміру опалювальної площі, встановлення додаткових газових приладів та пристроїв, кількості осіб, яким надаються послуги з газопостачання понад один місяць (за умови відсутності лічильників газу), розрахунок збитків здійснюється за Нормами з урахуванням кількості підключених газових приладів, пристроїв, розміру опалювальної площі, кількості осіб, яким надавались послуги з газопостачання, кількості днів з дня, коли відбулись такі зміни, а у разі неможливості встановлення цієї дати, то з дня останньої технічної перевірки газових приладів та пристроїв (дата проведення технічної перевірки фіксується у відомості проведення технічної перевірки), розміру опалювальної площі та кількості осіб, яким надавались послуги з газопостачання, до дня виявлення порушення, але не більше ніж за 6 місяців.

(пункт 2.3 із змінами, внесеними згідно з постановою НКРЕ від 23.06.2011 р. N 1075)

2.4. При порушеннях, що визначені в п. 2.1, п. 2.2 та п. 2.3 цього Порядку, нарахування за користування опалювальними газовими приладами в неопалювальний період здійснюється в обсязі 30 % від Норми, що діє в опалювальний період.

2.5. У разі відмови споживача у доступі до своїх приміщень, де розташовані газові прилади (пристрої) та лічильники газу, представникам газопостачального (газорозподільного) підприємства у випадках, передбачених Правилами для контрольного зняття показань лічильників газу, проведення інвентаризації газового обладнання, планово-технічного обслуговування, припинення газопостачання, нарахування плати за спожитий газ здійснюється за Нормами з дня останнього зняття показань лічильника до дня, коли буде забезпечено вільний доступ представника газопостачального/газорозподільного підприємства до лічильника.

Аноним

якщо у нас є переплата 8.500грн.чи можемо ми перекрити штраф за видшкодування збиткив за личильник

~= А Д В О К А Т =~

Все залежить від уміння провести таку нестандартну фінансову операцію (взаємозалік) бухгалтерією газової служби згідно номенклатури рахунків, балансу підприємства, відповідних наказів, розпоряджень.

Аноним

куди нам звертатися

~= А Д В О К А Т =~

Туди де займаються тим видом енергозабезпечення, лічильник якого пошкоджений (в газову службу, водоканал чи електромережі - Ви ж не вказали про яку саме службу ведете мову за лічильник - вони ж бувають різні)

Аноним

дякуємо

Аноним

Нет на газовом счетчик пломбы уже полтора года

Аноним

Підскажіть будь ласка при знятті газового лічильника комісією було складено акт що пошкодженя бломб відсутнє а при перевірці лічильника нібито виявили що бломба невідповідає заводським стандартам і буде накладено штраф за втручання в лічильник. Лічильник встановили 14 років тому ніколи його неперевіряли за цей час а при встановленні лічильника мені невідомо яка там пломба була встановлена. Як правильно діяти в такій ситуації.

Аноним

Чем грозит разбитый счетчик???? Что будет и какой штраф

Аноним

Купили дом, все украли нет ничего.Как быть с счетчиком?

Аноним

Помогите разобраться в ситуации. Я проживаю в частном секторе, 6.10.2016 г. пришел контроллер для снятия показаний газового счетчика. Прибор учета газа находиться на улице за домом высоко прикрепленным. Контроллер осталась возле счетчика и попросила принести лестницу. Посмотрев показания счетчика, она объявила, что перержавела проволока и отпала пломба. Пломбы в ящике не оказалось. Контролер составила акт, перепломбировала счетчик, сказала, что будет комиссия, снимут счетчик на проверку. Я была уверенна, что у меня все в порядке, ведь пломбу я не срывала, показания передавали вовремя, оформлена субсидия, переплата моих средств на лицевом счету №0600277018. 26.12.16 приехала бригада с горгаза обрезать газ за неуплату штрафа в размере 19239,53 копейки. У меня на руках не было ни какого решения комиссии, счетчик на проверку не снимался . 27.12.16 я поехала в ПАО "Запорожгаз" по адресу Южное шоссе 52, получила письмо на руки с оговоренной суммой долга. Мне объяснили, что эта сумма начислена в соответствии с требованиями - "Кодекса газораспределительных систем", утвержденного постановлением НКРЕКП №2494 от 30.09.2015 г. раздел ХІ глава 3 пункт 1. ха неучтенный (до начисленный) обьем природного газа. Деньги я должна перечислить на ПАТ Запорожгаз код ЕД РП ОУ 03345716 р/с 2600604113 АБ, Клиринговый дом" г. Киев МФО 300647 Я пломбу не срывала и не каких махинаций не проводила, как разобраться в этой ситуации, дали срок оплаты долга до 10.01.17, после отключат газ. Помогите пожалуйста найти справедливость как можно быстрее.

~= А Д В О К А Т =~

Вы можете оплатить, а потом обратиться в суд. Но лучше привлечите для этого очного адвоката на месте. Путём коротких сообщений на форуме - не помочь.

Аноним

Поламався лічильник газовий через навмисне втручання таким предметом як молоток повністю розбитий більше нерахує. За газ було заплачено тиждень до випадку ! Що робити у такій ситуації ? Який буде штраф і взагалі які наслідки ?

Аноним

Прохання допомогти

Аноним

Прохання допомогти

Аноним якщо признятті газового лічильника небуло виявлено ніяких пошкоджень газовим працівником а при перевірці в акті написано що було пошкджено пломбу, та втручання в роботу лічильника ??? Що робити

Іван

Вікторія.

Газовий лічильник встановили в 2003 році і по сьогодні його жодного разу не перевіряли. При встановленні напевно колишній чоловік щось з ним зробив (втрутився в його роботу). Тепер експертиза вимагає штраф. Але знайомі кажуть, якщо лічильник не перевірявся стільки років то штраф не мають права вимагати. Чи це правда? Якими документами можна це довести?

Инна

Добрый день. Скажите ,проведена плановая проверка газового счётчика ,выявлены повреждения .Никого не оповестив установили штраф 21 000 грн.Шок ! Счётчик поставили в 2005 г и боялись пыль вытирать с него ,пломбы на месте.Что делать ?

Аноним

Якщо при знятті газового лічильника небуло виявлено ніяких пошкоджень газовим працівником а при перевірці в акті написано що було пошкджено пломбу, та втручання в роботу лічильника ??? Що робити, як з цим питанням справитись, говорять про великий штраф!!!

~= А Д В О К А Т =~

А який документ оформили при знятті? Доцільно було б вам зфотографувати факт зняття ними та цілісність пломб при цьому.

~= А Д В О К А Т =~

А який документ оформили при знятті? Доцільно було б вам зфотографувати факт зняття ними та цілісність пломб при цьому.

Аноним

Акт про зняття був, але там про пломби нічого не вкзано, в нас було розбалансування цифр, про що ми самі повідомили контролера, вона склала свій акт і через місяц прийшли забрали лічильник. Потім визвали на експертизу і почали говорити, що пломба порушена і є подряпини, наче хтось чимось хотів зупинити лічильник і чомусь забрали наш примірник акту. Але ми живемо в будиноку лише 3 роки і до лічильники ми не торкалися. Тепер говрят про штраф від 50 до 100 тис.

Аноним

Где в Запорожье можно провести независимую экспертизу газового счётчика и пломбы?

Аноним

Який штраф за зупинку лічильника,але плату сплачуємо за спожитий газ у повному обсязі (за даними попередньоі зими від200 до 350кубів на місяць)

Аноним

Що робити якщо пломби на лічильнику не має купили квартиру робили ремонт не звертали увагу на лічильник пройшло час 1рік 6 місяців від останьоі перевірки

напишіть заяву терміново, повинні замінити лічильник.

Аноним

После проверки счётчика,когда он был ещё на гарантии,он остановился.Выставляют штраф.В акте повторном вмешательства в работу не выявлено.Уже подала на суд.Есть ли у меня шанс ?

Аноним

После проверки счётчика,когда он был ещё на гарантии,он остановился.Выставляют штраф.В акте повторном вмешательства в работу не выявлено.Уже подала на суд.Есть ли у меня шанс ?

~= А Д В О К А Т =~

Шанс будет зависеть от результата экспертизы о причине остановки и/или от професиональности вашего юриста/адвоката...

Аноним

Спасибо,защищаюсь сама.Адвокат не оправдал мои надежды.А нанимать другого уже не вижу смысла.Когда все закончится-проинформирую.Может кому пригодиться.

Аноним

Спасибо,защищаюсь сама.Адвокат не оправдал мои надежды.А нанимать другого уже не вижу смысла.Когда все закончится-проинформирую.Может кому пригодиться.

Аноним

Добрий вечір. Вмене зняли лічильник 15.11.2017 року а 28.02.2018 року прийшов акт що порушена заводська пломба. При зняті лічильника в акті нічого не вкзано, як знімали лічильник я все зафіксувала на мобільний і сфотографувала. Вони пояснюють на дльниці що це втручання в цифри а на фото видно що нічого не пошколжено і направляють у Львів на комісію. В нас на дільниці тикають мені акти щоб я заплатила за якусь експертизу, невідомо яку і придбала за власні кошти собі лічильник. Що це може озаначати і чи може бути щтраф. Чи можливе бути пошкодження при транспортуванні лічильника адже дорога від мого житлового будинку до дільниці 12 км. а до Львова 60 км. І прйшов великий проміжок часу.

Аноним

Купити квартиру лічильника нема , попередні власники сказали ,що газ відключенно по заяві ,газ є і пломби нема.що з цим робити і чоми це грозить?

Аноним

Доброї ночі. Вибачте, але я не знаю куди ще звернутись. У нас 26 січня було знято газовий лічильник на повірку(так, як він зупинив відлік). У будинку був відсутній газ. Газова служба виїзджала, лічилник зняла, акт склала(ніяких пошкоджень не було). Після повірки надійшов акт про непридатність лічильника в якому був висновок,що з моєї сторони пошкоджень не було і все відповідає нормам. При цьому лічильник не віддали. Я написала заяву на встановлення безкоштовного лічильника. Нічого не відбувається і на сьогодні мені надійшов акт про втручання в роботу лічильника з штрафом близько 6тис.грн. Лічильник купувати самій і заплатити штраф? А за що,як моєї вини не має? Підкажіть куди ще звонить. Дякую.

Аноним

при переносі газового лічильника він перестав крутиться що робить і які можуть бути наслідки

Аноним

Скажіть будь ласка закарпатгаз зняли лічильник для проведення експертизи повідомили мені що нитка на пломбі не такого кольору і пломба пошкоджена фарбою я ніколи туди навіть не заглядав , експертиза не може визначити номер пломби.нарахували штраф 130000 тис.грн що робити куди звертатися

Аноним

Добрый день, подскажите пожалуйста за какой период насчитывается штраф и в каких размерах, если экспертиза показала намагниченность газового счётчика? Заранее спасибо

Алена

Есть ли номер горячей линии , куда можно обратиться с консультацией? Сняли счетчик и их вывод - нарушена целостность заводской пломбы? У меня много вопросов... спасибо!

Аноним

Алена, ты, как видно нашла справочное бюро именно здесь. Поэтому, пока не покажешь паспорт, код, документы на квартиру и на счетчик, - тебе здесь никто ничего не сможет ответить.

Аня

Добрый день! Дом использую, как дачу, приезжаю только на выходные и то только с мая по октябрь. Сняли счетчик газа на проверку, когда меня не было, а был только сосед, который присматривает за домом. Составили акт снятия, в акте записана фамилия соседа. На проверке я не была, т.к. я не приезжала на дачу. Забрала акты о снятии у соседа, когда уже проверка прошла. Я туда позвонила и мне сказали, что все нормально. Прошло 7 месяцев и приехали и отрезали газ. Поехала в газ.службу. Мне сказали что есть акт о проверке счетчика, где указаны нарушения по счетчику. Я никаких уведомлений и писем не получала, а они говорят, что отсылали. И вызывают на комиссию. Дом я не отапливаю, а использую газ только для плиты. Так, что скрывать мне нечего, так как потребляю газ очень мало.. Что мне делать и имели ли они право снимать счетчик без хозяина. Заранее благодарна.

~= А Д В О К А Т =~

В любом случае вам придётся обжаловать их незаконные действия в суде - другого способа нет.

http://42yurista.com/qa/122354/

Аноним

Виявили втручання в лічильник.Була комісія,висновок -- зірвана заводська пломба ,залишки клею.Останній огляд проводився в 2003 році.Яка приблизна сума штрафу?

~= А Д В О К А Т =~

Це до "них", а не до юристів... Добре, що не питаєте у юристів, який вам краще придбати розмір головного убора...

Татьяна

Анатолий Николаевич не коректно сыпать юмором,когда люди от отчаянья не знают где найти ответы.

Аноним

Добрый день.Подскажите пожалуйста как правильно поступить.Купили дом в2012 году,счетчик устанавливали в2011.Пришли сняли счетчик на проверку плановую. Пломбы целые, корпус целые незначительные царапины на корпусе.Когда делали экспертизу в счетчик было вмешательство. Теперь нам назначен штраф 56000гр.Но нам сказали подавать в суд так как дом был куплен после установки счетчика и пломбы целые. Спасибо за ответ

Аноним

Ненавмисно пошкодила скло у газовому лічильнику ,що робити в даній ситуації

Робити його заміну.

При написании ответа используется разметка Markdown.