1857 дней назадАноним

Скажіть будь-ласка. В мене з жінкою нородилася дитина (дитині 3місяці), розлучити нас зможуть як дитині виповнеться один рік. Жінка подала на аліменти дитині (1/4 але не менше 30%прож.мін.я згодний платити) а також на своє утримання (1/4 моїх доходів)до сроку коли дитині виповнеться 3 роки. Я фізична особа підприемець, доходи які здаю в податкову нуль. Аліменти на дитину будуть вираховувати з середньої зар.пл.по місту? Але я не можу платити 1/4 ще й на дружину. В суді може вплинути те що дружина отримуе допомогу на дитину, аліменти а також допомога про малозабезпечену(мінімум 130грн.)?Але ці виплати довести я не можу, оскільки довідку в совбезі може отрімати лише жінка з паспортом. Що можна зробити щоб суд не присудив аліменти на дружину? Разом з дружиною не проживаемо. Дякую.

Расторгнуть брак по согласию супругов можно в судебном порядке в любой момент. От алиментов на жену можно освободиться только если докажите, что у Вас нет материальной возможности алименті платить, нужні будут справки из налоговой, декларации, отчеті , что сдаете. Нужно подавать возражение на иск.

до чого тут взагалі справки з податкової і декларації??

Ваша дружина інвалід??? пенсіонер??? якщо ні, то просити кошти на своє утримання вона права не має

Стаття 84. Право дружини на утримання під час вагітності та у разі проживання з нею дитини

 1. Дружина має право на утримання від чоловіка під час

вагітності.

 2. Дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання

від чоловіка - батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

 3. Якщо дитина має вади фізичного або психічного розвитку,

дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка до досягнення дитиною шести років.

 4. Право на утримання вагітна дружина, а також дружина, з

якою проживає дитина, має незалежно від того, чи вона працює, та незалежно від її матеріального становища, за умови, що чоловік може надавати матеріальну допомогу.

 5. Аліменти,  присуджені  дружині  під  час  вагітності,

сплачуються після народження дитини без додаткового рішення суду.

 6. Право на утримання вагітна дружина, а також дружина, з

якою проживає дитина, має і в разі розірвання шлюбу.

Уже есть аналогичная тема того же автора http://42yurista.com/qa/28918/

ольга ивановна

35 лет в законном браке С 2014 я инвалид 2 гр онкология пенсия 1142 грн Муж инвалид 2 гр по Чернобілю 4.4 тис грн Сейчас отсюда уехал Ни я ни дети никогда его пенсией не пользовались - объяснял что это его пенсия Сейчас в связи с моим положением могу ли я подать в суд на алименты и на какой размер алиментов могу рассчитывать

Подать конечно можете, а алименты определяются конечно судом, учитывая в зависимости как укажете в иске (в абсолютной сумме или в процентах от дохода).

Аноним

РЕКОМЕНДАЦИЯ. ОБРАЩАЙТЕСЬ ЛИШЬ К ТЕМ ЮРИСТАМ, КОТОРЫЕ УКАЗЫВАЮТ СВОИ ФАМИЛИИ - ИХ ВОЗМОЖНО ОТСЛЕДИТЬ НА ПРОСТОРАХ СЕТИ, ПОЭТОМУ БОЛЕЕ ОТВЕЧАЮТ ЗА СВОИ СЛОВА. А ТО У МЕНЯ УЖЕ БЫЛ НЕГАТИВНЫЙ ОПЫТ - АДВОКАТ С ХЕРСОНЩИНЫ ДО СИХ ПОР БЕГАЕТ ОТ МЕНЯ!

Аноним

як можна відмовитися сплачувати еліменти на дружину?????? вона вийшла офіційно заміж ...

вот на этом основании и просить суд снять взыскание алиментов

Аноним

а що для цього потрібно???? які документи????

вы сначала скажите почему вы платите алименты вашей жене, я так понимаю бывшей?

Аноним

За рішенням суду. Будо встановлено на виплату еліментів (1/4 але не менше 30%прож.мін) на дитину.я згодний платити. 1/4 на дружину. Але в виконавчому листі невказано (не менше 30%прож.мін) Скажіть будь-ласка в мене вже накопичився долг в звязку з тим що я непрацюю( тобто підприємство збанкрутіло,я там числюсь по штату але заробітна плата не надаяться) чи міг би я цей долг несплачувати.

могли бы не платить но надо взять справки с предприятия , что вам не выплачивается зарплата , а также алименты на супругу начисляются до достижения ребенком 3-х лет. а также их тоже можно уменьшить, а если официально вышла замуж совсем не платить

Аноним

я брав довідку з місця роботи і носив у виконавчу службу і там написав заяву в звязку з якими обставинами я неможу сплачувати еліменти. тобто там все стала добре. але колишня дружина подала заяву в поліцію що я ухиляюся від сплати еліментів. що робити??????? ще одне питання пиня по еліментах на дружину виросла десь блисько до 5000 грн. дитині виповнилося вже 3 роки і після того вона офіційно вийшла заміж. то скажіть мені будь ласка я забовязаний виплатити цю заборгованість по дружині 5000 грн. чи ні??????? мотивуючи тим що в мене зараз у самого скрутне становищн

пеня по алиментам и задолженность по уплате алиментов это разные вещи , полиции бояться нечего , даже оплатив сто гривен, а по вопросу обязан не обязан нужно смотреть все документы, без юриста вы сами не разберетесь

Аліна

Я в декретні відпустці, дитині 10 місяців, з чоловіком разом не проживаємо, подала аліменти на дитину і отримую від чоловіка 500 грн. Хочу подати аліменти на утримання жінки до 3 років, чоловік отримує заробітну плату 2600.. Скільки я можу добитися аліментів на себе??

елена

я замужем и у меня 5мес.ребенок но муж после рождения перестал нас обеспечивать могу я подать на алиментыни ребенка и на себя спасибо

можете через суд взыскивать алименты и на ребенка и на себя до достижения ребенком 3-х лет

Аноним

как поступить насчет алиментов, если я не уверен что ребенок мой

подавать в суд и оспаривать отцовство если в св-ве о рождении указаны что отец

При этом возможно осуществить принудительно экспертизу ДНК для гарантии на 99,9 %

vusochanoksana@gmail.com

Добрий вечір.я вагітна 6місяць.інвалід 3 гр. Знаходжуся під наглядом лікарів.із дитиною все добре.проблеми загострилися із моїм здоров ям. Чоловік відмовляється помагати матеріально сказав що це мої проблеми. Зарплату має більше 6тисяч.що мені робити? На які елементи я можу розраховути. Після родів я маю пройти серйозний курс лікування і чекає операція на яку потрібно більше 30тисяч.підкажіт будь-ласка як бути?Як жити? Дякую.

~~~ Глава 9. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОДРУЖЖЯ ПО УТРИМАННЮ

Стаття 75. Право одного з подружжя на утримання 1. Дружина, чоловік повинні матеріально підтримувати один одного. 2. Право на утримання (аліменти) має той із подружжя, який є непрацездатним, потребує матеріальної допомоги, за умови, що другий із подружжя може надавати матеріальну допомогу. 3. Непрацездатним вважається той із подружжя, який досяг пенсійного віку, встановленого законом, або є інвалідом I, II чи III групи. 4. Один із подружжя є таким, що потребує матеріальної допомоги, якщо заробітна плата, пенсія, доходи від використання його майна, інші доходи не забезпечують йому прожиткового мінімуму, встановленого законом. 5. Права на утримання не має той із подружжя, хто негідно поводився у шлюбних відносинах, а також той, хто став непрацездатним у зв'язку із вчиненням ним умисного злочину, якщо це встановлено судом. 6. Той із подружжя, хто став непрацездатним у зв'язку з протиправною поведінкою другого з подружжя, має право на утримання незалежно від права на відшкодування шкоди відповідно до Цивільного кодексу України.

Стаття 76. Право на утримання після розірвання шлюбу 1. Розірвання шлюбу не припиняє права особи на утримання, яке виникло у неї за час шлюбу. 2. Після розірвання шлюбу особа має право на утримання, якщо вона стала непрацездатною до розірвання шлюбу або протягом одного року від дня розірвання шлюбу і потребує матеріальної допомоги і якщо її колишній чоловік, колишня дружина може надавати матеріальну допомогу. Особа має право на утримання і тоді, коли вона стала інвалідом після спливу одного року від дня розірвання шлюбу, якщо її інвалідність була результатом протиправної поведінки щодо неї колишнього чоловіка, колишньої дружини під час шлюбу. 3. Якщо на момент розірвання шлюбу жінці, чоловікові до досягнення встановленого законом пенсійного віку залишилося не більш як п'ять років, вона, він матимуть право на утримання після досягнення цього пенсійного віку, за умови, що у шлюбі вони спільно проживали не менш як десять років. 4. Якщо у зв'язку з вихованням дитини, веденням домашнього господарства, піклуванням про членів сім'ї, хворобою або іншими обставинами, що мають істотне значення, один із подружжя не мав можливості одержати освіту, працювати, зайняти відповідну посаду, він має право на утримання у зв'язку з розірванням шлюбу і тоді, якщо є працездатним, за умови, що потребує матеріальної допомоги і що колишній чоловік, колишня дружина може надавати матеріальну допомогу. Право на утримання у цьому випадку триває протягом трьох років від дня розірвання шлюбу.

Стаття 77. Способи надання утримання одному з подружжя 1. Утримання одному з подружжя надається другим із подружжя у натуральній або грошовій формі за їхньою згодою. 2. За рішенням суду аліменти присуджуються одному з подружжя, як правило, у грошовій формі. 3. Аліменти сплачуються щомісячно. За взаємною згодою аліменти можуть бути сплачені наперед. 4. Якщо платник аліментів виїжджає на постійне місце проживання у державу, з якою Україна не має договору про надання правової допомоги, аліменти можуть бути сплачені наперед за час, визначений домовленістю подружжя, а у разі спору - за рішенням суду.

Стаття 78. Договір подружжя про надання утримання 1. Подружжя має право укласти договір про надання утримання одному з них, у якому визначити умови, розмір та строки виплати аліментів. Договір укладається у письмовій формі і нотаріально посвідчується. 2. У разі невиконання одним із подружжя свого обов'язку за договором про надання утримання аліменти можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.

Стаття 79. Час, протягом якого сплачуються аліменти одному з подружжя 1. Аліменти присуджуються за рішенням суду від дня подання позовної заяви. 2. Якщо позивач вживав заходів щодо одержання аліментів від відповідача, але не міг їх одержати внаслідок ухилення відповідача від їх сплати, суд, залежно від обставин справи, може постановити рішення про стягнення аліментів за минулий час, але не більш як за один рік. 3. Якщо один із подружжя одержує аліменти у зв'язку з інвалідністю, сплата аліментів триває протягом строку інвалідності. У разі подання відповідного документа про продовження строку інвалідності стягнення аліментів продовжується на відповідний строк без додаткового рішення суду про це.

Стаття 80. Визначення розміру аліментів одному з подружжя за рішенням суду 1. Аліменти присуджуються одному з подружжя у частці від заробітку (доходу) другого з подружжя і (або) у твердій грошовій сумі. 2. Розмір аліментів одному з подружжя суд визначає з урахуванням можливості одержання утримання від повнолітніх дочки, сина, батьків та з урахуванням інших обставин, що мають істотне значення. 3. Розмір аліментів, визначений судом, може бути згодом змінений за рішенням суду за позовною заявою платника або одержувача аліментів у разі зміни їхнього матеріального і (або) сімейного стану.

Стаття 81. Види доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів 1. Перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Стаття 82. Припинення права одного з подружжя на утримання 1. Право одного з подружжя на утримання, а також право на утримання, яке особа має після розірвання шлюбу, припиняється у разі поновлення його працездатності, а також реєстрації з ним повторного шлюбу. Право на утримання припиняється від дня настання цих обставин. 2. Якщо після припинення права на утримання виконання рішення суду про стягнення аліментів буде продовжуватися, всі суми, одержані як аліменти, вважаються такими, що одержані без достатньої правової підстави, і підлягають поверненню у повному обсязі, але не більш як за три роки. 3. Право одного з подружжя на аліменти, які були присуджені за рішенням суду, може бути припинене за рішенням суду, якщо буде встановлено, що: 1) одержувач аліментів перестав потребувати матеріальної допомоги; 2) платник аліментів неспроможний надавати матеріальну допомогу. 4. Право одного з подружжя на утримання припиняється у випадках, передбачених статтями 83, 85, 87 і 89 цього Кодексу. = = = Стаття 84. Право дружини на утримання під час вагітності та у разі проживання з нею дитини 1. Дружина має право на утримання від чоловіка під час вагітності. 2. Дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка - батька дитини до досягнення дитиною трьох років. 3. Якщо дитина має вади фізичного або психічного розвитку, дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка до досягнення дитиною шести років. 4. Право на утримання вагітна дружина, а також дружина, з якою проживає дитина, має незалежно від того чи вона працює та незалежно від її матеріального становища, за умови, що чоловік може надавати матеріальну допомогу. 5. Аліменти, присуджені дружині під час вагітності, сплачуються після народження дитини без додаткового рішення суду. 6. Право на утримання вагітна дружина, а також дружина, з якою проживає дитина, має і в разі розірвання шлюбу.

Стаття 85. Припинення права дружини на утримання 1. Право дружини на утримання, передбачене статтею 84 цього Кодексу, припиняється в разі припинення вагітності, народження дитини мертвою або якщо дитина передана на виховання іншій особі, а також у разі смерті дитини. 2. Право дружини на утримання припиняється, якщо за рішенням суду виключено відомості про чоловіка як батька з актового запису про народження дитини.

Аноним

Скільки грошей має виплачувати чоловік на дитину і на мене(дитині 3 місяці) якщо його зарплата 6000 тисяч?

сколько суд присудил

Навряд чи, вважаю, Ви вже звертались до суду, тому раджу подати позов якомога швидше, тому що аліменти нараховуються зі дня надання позову судові. Прохайте суд стягнути аліменти на утримання дитини - 1/4 від усіх доходів, але не менше, чим 50% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, а на Ваше утримання - 1/6 від усіх доходів до досягнення дитиною 3-річного віку.

Аноним

Добрый вечер. С женой находимся на этапе развода. Подала на алименты на ребенка 1/4 от заработной платы ( от них не отказываюсь). И на себя. Я получаю в месяц 2600 грн. + есть выписки, что проблемы со здоровьем. В браке меньше года, совместно в браке прожили 6 месяцев. Помимо этого она подрабатываю в интернете, но доход поступает на карту родственников. Как оспорить и не платить ничего на неё?

федя

в суді давав довідку що я нігде не працюю. суд присудив мені 800 гривень платити на дитину від чого я невідказуюсь і 1000 гривень на жінку я немаю змоги утримувати жінку. що мені робити? перебуваєм в шлюбі

Не заводити сім'ю. Жити одиноко і тоді нікому не доведеться платити (крім перестарілим батькам, якщо вони вже досягли віку).

А в даному випадку знайти роботу і не кобенитись, що робота "не така", зараз повно пропозицій для не дуже престижних робіт - братись за те, що є. Подивитись на інших, їхати за кордон на заробітки, щось робити, а не плакатись у безрукавку, це не по-чоловічому.

Аноним

Я в розводи ,маю новую семью и ребёнка 10месецов . Нигде не роботаю .Бивша подала на елименти 2000 тис . Какие документы нужни щоб не платить столько . Помогите

Аноним

Господи и это пишут ОТЦЫ!!! Бедные ваши дети, вы их не стоите и бедные женщины, которые выходили когдато за вас замуж!!!

Наталя

Чи повинен батько сплачувати за адвоката дружини під час розлучення

Все зависит от того кто подал иск, да и что у Вас такой сложный процесс бракоразводный что адвокаты нужны?

Аноним

Якщо двоє дітей від різних шлюбів і третя дружина подає на аліменти на себе та дитину, але проживають разом. чи може третя дружина отримувати на себе аліменти та як доказати , що вони ведуть спільне госодарство, а подала на аліменти щоб менше отримували інші діти

Аноним

Якщо я в розводi з жiнкою i вона отримуе алiменти на дитину i на себе, але при цьому вийшла замiж в друге i вона не подала заявку на припинення сплати на утримання себе чи моду я стягнути вiдшкодування за цей перiод

Будь-які претензії можна по суду пред'являти в межах строку позовної давності - у вашому випадку протягом до 3-х років назад.

мама ребенка

просто противно даже читать, когда отцы все такие бедные и несчастные - просят о помощи, как бы не платить. позорище !!!!!!!!!!!!!!!!!! прийдет старость и прибегите к детям своим же!!! жесть просто, как не стыдно. вы даже не представляете , что значит растить ребенка, помимо финансовых затрат, сколько физических и эмоциональных! да каждая мать забывает о себе, о своем "хочу", она жертвует всем ради ребенка, своим временем, красотой, карьерой ради ребенка . а вы, не постесняюсь сказать этого слова - МУДАКИ !!!!! Женщины, вам сил и терпения, чтоб каждый такой ПАПАША получил по своим деяниям !!!!

Нужно то всего лишь папашу для своего будущего ребёнка выбирать внимательнее и аккуратнее (хотя бы так как платье или обувь) и тогда риск проблем в будущем уменьшится значительно. Так ведь природа позаботилась о противоположном, судя по статистике...

Аноним

Сколько можно требовать аллиментов на беременную жену? И после рождения ребенка?

До трёх лет ребёнку.

Аноним

Я зараз вагітна,мій чоловік сплачує аліменти дітям 1/3 від першого шлюбу,також бувша дружина подала позов на аліменти на дружину.Який відсоток залишається нам з чоловіком та з майбутньою дитиною? Чи є якісь заходи щодо сплати аліментів на бувшу дружину ,щоб сплачувати менший відсоток?

Відсоток може бути залишений вам до 50 %. А щоб щось змінювати, враховувати ваше фінансове становище - потрібно вам подавати в суд окремий позов, де доводити ваші обставини належними доказами, а не просто словами. Не просто будувати відносини з чужим чоловіком (і його бувшими дружинами), адже моральні важелі тут згадувати вже виглядає неумісно...

Аноним

Что значит позорище. если она стала нехлюйкой и как жена не устаревает то почему с ней жить. а с зарплатой в 1 лимон годовых и отдавать 25 процентов на ребенка а еще на жену 25 процентов то я считаю это перебор

Аноним

и вообще закон на стороне матери. так было и надеюсь наш самый гуманный суд в мире со временем будет рассматривать дела без предвзятого отношения. и как вообще решать вопросы с бу если она с ребенком дает видеться только когда он гуляет на улице. это вы считаете адекватным решением?

Аноним

А хто тебе просить жити з нею!! Але ж дитину ти клєпати міг!! Значить і утримувати повинен!!! І дружину колишню утримувати повинен, поки дитині 3 роки не виповниться!! Вона ж не може піти працювати і заробляти на себе!!

Аноним

Ваш вопрос 23 червня 2015р.ми з дружиною розлучилися...в лютому 2016р у нас з нею народилася донька...(жили у гражданському шлюбі), на даний час я з нею не проживаю так як ініціатором розриву була вона (знайшла собі другого коли дитині було 7міс.)...я для дитини щомісяця перераховую укрпоштою гроші (так як на аліменти вона не подавала).....тепер подала на аліменти утримання колишньої дружини (так як дитині ще немає трьох років)...Я на даний момент ніде не працюю...Чи може мені суд призначити сплачувати гроші на її утримання і в якому розмірі, і на який термін? І чи може і відхилити її заяву?Щиро вдячний!

Таня

Я.хочу.щоб.ви.мені.допомогли.я.своіім.чоловіком.була.розписана.в.нас.1дитина.я.хочу.подати.його.на іліменти.скільки.він.повиден.мені.платити

Аноним Юлія

Я є у шлюбі з чоловіком, але з січня з ним не проживаю. Маю сина півтора рочки. Чи можу я стягнути на себе аліменти, якщо він офіційно не працює. Доказати не маю змоги, бо він далеко проживає, та й була я там тільки кілька разів.

При написании ответа используется разметка Markdown.