2500 дней назадАноним

Доброго вечора. Навчаюсь у ВНЗ на першому курсі, так склалися обставини, що я не зможу продовжувати навчання на денній формі, після першого семестру. Я звернувся до декана з вимогою перевести мене на заочне навчання після Нового року, тобто на другий семестр, на що у відповіть я почув, що мені треба закінчити перший курс і потім я зможу перевестись на заочне. Як мені бути, якщо я не зможу далі вчитись на денній формі? Мені всі кажуть, що можна перевестись, а тут така ситуація, допоможіть будь-ласка!

Сергій (098)150-41-47

Ректори вищих закладів освіти, мають право розглядати, як виняток, питання переведення з однієї форми навчання на іншу студентів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями - спеціаліст та магістр, тільки за умови переведення на ті ж самі спеціальності, за якими здійснювалась їх підготовка.

Переведення студентів з однієї форми навчання на іншу в межах вищого закладу освіти здійснює ректор (директор) цього закладу освіти.

Переведення студентів, здійснюється, як правило, під час літніх або зимових канікул.

Переведення студентів на перший курс вищих закладів освіти забороняється. За умови виключних обставин ці питання можуть розглядатись міністерствами або відомствами, які мають у своєму підпорядкуванні вищі заклади освіти.

Аноним

я студентка 3 курсу останный зараз почався 2 й семестр можу я перевестися на заочне чи ны

Аноним

я навчаюсь на 2 курсі денної ацыяформи навчання в ДДУВС,я сам сотрудник МВД,так сложилась ситуацыя что я хочу перевестись на заочку могу ли я так сделать?

Можно решать эти вопросы в деканате, выяснять есть ли место для перевода и т.д.

Аноним

Я навчаюся на 2 курсі тільки розпочалося навчання а у звязку з здоровям хочу перевестися на заочне ... Чи можу я це зробити зараз?

Аноним

чи можна перевестися на заочну форму навчання студенту першого курсу не чекаючи закінчення першого семестра

Аноним

Я навчаюсь на першому курсі, і на другий семестр хочу перевестись на заочну форму навчання, так як мені через сімейні обставини потрібно влаштуватись на роботу, але в деканаті кажуть що я повинна закінчити перший курс повністю. Що мені робити і як я можу перевестись зараз?

Аноним

Я студентка 2 курсу, вчусь на державному,чи можна перевестись на заочне державне?

Аноним

Я навчаюсь на 2 курсі МЧС, хочу по закінченню 2 курсу перевестись на заочну форму навчання і піти на контракт у військову частину чи можна мені за законом?

Аноним

Скажіть, будь-ласка, чи можливий варіант переведення на заочну форму посеред семестру по серйозним причинам??? Чи тільки на зимових і літніх канікулах??

Аноним

Скажіть, будь-ласка, чи можливий варіант переведення на заочну форму посеред семестру по серйозним причинам??? Чи тільки на зимових і літніх канікулах??

Аноним

как мене перевистиса с впу на заочне я 2 курс мене нада посемейнем опставинам перевистиса на заочне с вязано с перейздом я хочу подать кудас дальше могули я иле нет

~= А Д В О К А Т =~

Важко зрозуміти текст - дуже низький словарний запас і погана граматика...

Аноним

По сімейним обставинам потрібно перевестись на заочну форму навчання, а в університеті переконують, що не можна на першому курсі після 1-го семестру перевестись, що ж тоді робити ? Не кидати ж навчання.. (

Аноним

Я студент 1-го курсу магістратури. Навчаюсь на денній формі, через певні обставини хочу перевестись на заочну форму навчання . Перевестись хочу на ту ж спеціальність,на якій навчаюсь зараз. При зверненні з таким проханням отримав відмову, сказали,що магістри не можуть перевестись з денної на заочну форму. Це насправді так?

~= А Д В О К А Т =~

Якщо вам так відповіли офіційно, значить скоріш за все це так і є. Можете до них письмово звернутись ще раз з заявою про уточнення причини, підстав відмови - повинні відповісти письмово, адже можуть мати місце місцеві нюанси врегулювання даного питання.

Аноним

Здравствуйте. Скажите пожалуйста, если я на заочной форме на контракте на 1 курсе, возможно перевестись у другой ВУЗ на такую же специальность????

Вася

Можна перевестися на заочну форму навчання після першого курсу навчання

Аноним

Чи можна перевестися на заочну форму навчання після першого курсу, якщо я поступила після 9 класу?

Світлана

Чи можна перевестися на заочну форму навчання після другого курсу, поступивши після 9 класу?

Аноним

Чи можна перевестися на заочну форму після ,2 років колежду ?

Аноним

Я студентка 1 курсу поступила після 11 класу,чи я можу перевестися на заочну форму після 1 симестру

Можете, нужно вопрос в деканате решать, зависит от наличия мест, скорей всего предложат контракт.

Аноним

Здравствуйте. Я студент 1 курсу поступил после 11 класса, могу ли я перевестись на ЗАОЧНУЮ форму обучения после 1 семестра. Мне в деканате сказали что по ЗАКОНОДАВСТВУ УКРАИНЫ сказано что на заочную форму обучения могут перевести только после окончания ПЕРВОГО курса. Помогите мне разобраться.

Первым шагом студента, решившего сменить дневное отделение на заочное, должно стать заявление, написанное на имя декана факультета. Рассмотрение вопроса о переводе студента осуществляется деканом в трехдневный срок со дня поступления заявления. За это время специалисты вуза анализируют, есть ли свободные места на специальность (специализацию), куда собирается перевестись студент, а также объём академической разницы - успеет ли студент её ликвидировать в установленные сроки. Перевод студентов на заочную форму обучения производится индивидуально в течение всего учебного года.

попросите вуз конкретно сослаться на нормативный акт , которым они руководствуются

Аноним

чи можна перевестись на 1 курсі магістратури з однієї спеціалізації на іншу в одному вузі

Аноним

Чи можна перевестися на заочне під час семестру, через вагітність, і чи мають право відмовити

Аноним

Чи можу я на 2-му курсі львівської політехніки спеціальність промисловий фармацевти перевестися з денного на звичну форму навчання?Бо у деканаті кажуть що не можна.

Аноним

Чи можна після першого курсу перевестися з одного факультету на інший?

Аноним

чі можна перевестися на заочку якщо не здав зимню сесію на 2 курсі?

~= А Д В О К А Т =~

Так можна тільки "вилетіти" з навчального закладу...

Аноним

Я студентка першого курсу в коледжі і із обставинами чи можна на другий курс перевестись на заочний??

Це треба з"ясовувати в деканаті (адміністрації коледжу), залежить від наявності міст та встановленого порядку переведення.

Аноним

Я студентка 2 курсу, хочу перевестися на заочну форму на 3 курс, але ще не здана практика можна зараз перевестися чи після практики?

~= А Д В О К А Т =~

Це треба з"ясовувати в деканаті (адміністрації коледжу), залежить від наявності міст та встановленого порядку переведення.

Аноним

Доброго дня. Я вступила на магістратуру на денну форму навчання, але через певні особисті обставини навчатися не можу,хотіла перевестися на заочну форму, мені відмовили, сказали що так не можливо. Чи це так і є? І що можна зробити в такій ситуації?

~= А Д В О К А Т =~

Це так є, раз "сказали". Можливо ваша спеціальність (про яку ви нічого не вказали) не передбачає заочну форму навчання.

При написании ответа используется разметка Markdown.