1371 день назадАноним

Добрий день. Мене хочуть оформити на роботу по цивільно-правовій угоді. 1.Чому не записується це в трудову книжку? 2.Чи вважається це стажем? 3.Де він відобразиться??? 4. Чи можна, при цьому, стояти на біржі праці??? Зараннє дякую!

Валентина

Доброго дня! У мене така ситуація: Підприємець орендує автомобіль. Чи може підприємець оформити договір надання послуг (цивільно-правовий договір) на надання послуг перевезення вантажу(цим орендованим автомобілем)? Якщо так, то в договорі вказувати "автомобіль Замовника"?

Текст договору (навіть будь-якого) потрібно індивідуально розробляти - все інше ШНЯГА і ні від чого не захистить.

Аноним

Підкажіть будь ласка чи можна подати на оформлення субсидії цивільно правовий договір і які терміни

а зачем вам его подавать куда то

Аноним

На отримання субсидії

Аноним

Чи доходи будуть автоматично в базі

на субсидию никаких договоров не требуется... разве что договор аренды , если просят субсидию на арендуемую квартиру

доходи автоматически будут брать с базы налоговой и пенсионного фонда

Ви просто всі суми доходів правильно назвіть (щоб вам потім не "пришили" зловживать державними "субсидіарними" коштами), а всі перевірки - роблять вони самі (чи вірять вам на слово - це їх проблема).

в заявке нет даже столбца для отображения дохода!!! просто указывается вид дохода и организация которая его выплачивает

Алла Підскажіть будь даска , я працювала по цивільно-правові угоді, по закінченню терміну угоди я можу стати на біржу і за чких умов

Підскажіть будь-ласка, я працювала по цивільно-правові угоді, по закінченню терміну угоди чи можу я стати на біржу і за яких умов

гражданско-правовой договор - это не трудовой договор и не трудовые отношения, поэтому его наличие или окончание не влияет на возможность стать на учет в центре занятости

Аноним

Добрий день! я працюю по цивільно -правовому договору, мені в договорі не вказали ціну але прописали "За виконану роботу Замовник сплачує Виконавцеві її ціну згідно акта виконаних робіт." (дослівно з договору). Підскажіть буль ласка це правильно як мені прописали, чи повинно обов'язково вказуватися ціна?

advocate-ponomarev.kiev.ua

Це цивільно-правова угода, тобто сторони ТАК домовилися. Можливо, Ви визначаєте ціну виконаних робіт на момент їх приймання-передачі. Хоча відповідно до вимог цивільного законодавства, ціна договору є однією з суттєвих умов цивільно-правового договору.

Христина

Добрий день! Чи можна оформитись на біржу якщо працювала по договору підряду

Це теж саме що й трудові правовідносини у даному випадку.

Аноним

Хотя в принципе мне пофиг - можете и в своём репертуаре - ответить всегда найдётся что адекватно. А если буду действителльно когда либо не прав, то и всегда признаю это если действительно по делу, а не покуражиться.

менее минуты назадАноним http://42yurista.com/qa/99300/

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск