4525 дней назадДенис

Я проживал вместе со своей тетей в частном доме, где мне принадлежала 1/2 часть на правах собственности. Вторая часть дома принадлежала тете и ее сын, работавший и проживает в г. Ялта почти 15 лет. Через полтора года тетя умерла, а сын продолжал работать. Я неоднократно писал и звонил своему двоюродному брату о необходимости оформить наследство и заплатить налоги. Но его действия оставались без ответа. Я занял весь дом, стал проживать там со своей семьей. Через семь лет двоюродный брат обратился в суд с иском о признании права собственности на дом.

Законны ли действия моего двоюродного брата?

Каким должно быть решение суда?

Ну и еще интересно правовой статус: мой, его тети и двоюродного брата

Доктор Хаус

Для прийняття спадщини встановлюється загальний строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини, тобто з дня смерті спадкодавця або з дня, з якого він був оголошений померлим. Якщо у особи виникнення права на спадкування залежить від неприйняття спадщини або відмови від її прийняття іншими спадкоємцями, то строк для прийняття нею спадщини встановлюється у три місяці з моменту неприйняття іншими спадкоємцями спадщини або відмови від її прийняття. Якщо строк, що залишився, менший як три місяці, він продовжується до трьох місяців.

За загальним правилом спадкоємець, який протягом шестимісячного строку, не подав заяву про прийняття спадщини, вважається таким, що не прийняв її. Разом з тим законодавством передбачені випадки, коли строк на прийняття спадщини може бути продовжений. Так, особи, які виявили бажання прийняти спадщину після спливу строку встановленого для її прийняття, матимуть на це право, якщо отримають письмову згоду всіх спадкоємців, які прийняли спадщину.

При написании ответа используется разметка Markdown.