3553 дня назадГеннадий

Здравствуйте. У меня такая проблема. Два гола назад у меня украли деньги с кредитной карточки способом махинации через банкомат. Все это время я платил кредит, так как злоумышленники не найдены , а кредит на мне. На данный момент у меня постоянные просрочки по кредиту, связанные с уменьшением и задержки зарплаты. Можно как то приостановить кредит или уменьшить процент задолженности?

Аноним

Обращайтесь в банк, но не факт, что он пойдет на уступки.

Андрій Львів 0637830915

А факт крадіжки коштів було підтверджено? Тобто, чи встановлено, що кошти з кредитної картки знімали не Ви? Якщо такий факт підтверджено - є в наявності копія відеозапису камери спостереження банкомату/відділення банку - зверніться до банку із заявою про те, що кредитні кошти отримані не Вами, а тому і зобов'язання у Вам перед банком по сплаті кредитних коштів та відсотків за користування ними ви не несете.

Геннадий (автор вопроса)

по цьому ділу ще ведеться розслідування, а тому і факт крадіжки коштів не підтверджено

Геннадий (автор вопроса)

Но там еще один есть ньюанс. После того когда были украдены деньги, я обратился в банк, что бы узнать куда пошли деньги с моей карточки,ведь у них должна быть такая информация.На что мне ответили что такой информации у них нет и даже работнику милиции отказали в этой информации.

Звертались письмово?

Стаття 62. ЗУ "Про банки і банківську діяльність"

 Інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками:

 1) на письмовий запит або з письмового дозволу відповідної юридичної чи фізичної особи;

 2) за рішенням суду;

 3) органам прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Антимонопольного комітету України - на їх письмову вимогу стосовно операцій за рахунками конкретної юридичної особи або фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності за конкретний проміжок часу;

 4) центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику:

 а) на його письмову вимогу щодо наявності банківських рахунків;

 в) за рішенням суду щодо відомостей, зазначених у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, у зв’язку з проведенням перевірки їх достовірності;

 5) центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, на його запит щодо фінансових операцій, пов'язаних з фінансовими операціями, що стали об'єктом фінансового моніторингу (аналізу) згідно із законодавством щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, а також учасників зазначених операцій;

 6) органам державної виконавчої служби на їх письмову вимогу з питань виконання рішень судів та рішень, що підлягають примусовому виконанню відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" ( 606-14 ), стосовно стану рахунків конкретної юридичної особи або фізичної особи, фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності;

 7) Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку у випадках самостійного подання банком інформації про банк як емітент та адміністративних даних відповідно до законів про цінні папери та фондовий ринок.

 Вимога відповідного державного органу на отримання інформації, яка містить банківську таємницю, повинна:

 1) бути викладена на бланку державного органу встановленої форми;

 2) бути надана за підписом керівника державного органу (чи його заступника), скріпленого гербовою печаткою;

 3) містити передбачені цим Законом підстави для отримання цієї інформації;

 4) містити посилання на норми закону, відповідно до яких державний орган має право на отримання такої інформації.

 Довідки по рахунках (вкладах) у разі смерті їх власників надаються банком особам, зазначеним власником рахунку (вкладу) в заповідальному розпорядженні банку, державним нотаріальним конторам або приватним нотаріусам, іноземним консульським установам по справах спадщини за рахунками (вкладами) померлих власників рахунків (вкладів).

 Банку забороняється надавати інформацію про клієнтів іншого банку, навіть якщо їх імена зазначені у документах, угодах та операціях клієнта.

 Банк має право надавати інформацію, що становить банківську таємницю, іншим банкам та Національному банку України в обсягах, необхідних при наданні кредитів, банківських гарантій.

 Банк має право розкривати інформацію, що містить банківську таємницю, особі (в тому числі яка уповноважена діяти від імені держави), на користь якої відчужуються активи та зобов'язання банку при виконанні заходів, передбачених програмою фінансового оздоровлення банку, або під час здійснення процедури ліквідації. Національний банк України має право надавати центральному органу виконавчої влади, який забезпечує формування державної фінансової політики, інформацію, яка містить банківську таємницю щодо банків, участь у капіталізації яких бере держава.

Зверніться у банк із заявою про надання виписки з рахунку. Або якщо є можливість підключення інтернет банкінгу - підключіть. Така інформація там теж може бути.

При написании ответа используется разметка Markdown.