1652 дня назадАноним
  1. Поясніть шановні юристи,чи можна з суду, щоб забрати заяву і пояснити судді, щоб не брав її до уваги, так як виникли нові обставини?
  2. Чи потім, якщо що, можна ще раз подати цю заяву до того ж відповідача і з тих же підстав?
  3. Хто мусить платити судові витрати? якщо я просив суд покласти всі судові витрати на відповідача. і в принципі відповідач винний і швидко самостійно вирішив виправити свій проступок?

Дякую за допомогу.

Аноним

Доброго вечір.Підкажіть. Якщо я подала позовну заяву на розірвання шлюбу 18.10.2018року і хочу відмінити позов мені повернуть судовий збір?

Повернуть, потрібно подати заяву про залишення без розгляду.

Стаття 7. Повернення судового збору

1.Сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі:

1) зменшення розміру позовних вимог або внесення судового збору в більшому розмірі, ніж встановлено законом;

2) повернення заяви або скарги;

3) відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі;

4) залишення заяви або скарги без розгляду (крім випадків, якщо такі заяви або скарги залишені без розгляду у зв’язку з повторним неприбуттям або залишенням позивачем судового засідання без поважних причин та неподання заяви про розгляд справи за його відсутності, або неподання позивачем витребуваних судом матеріалів, або за його заявою (клопотанням);

5) закриття (припинення) провадження у справі (крім випадків, якщо провадження у справі закрито у зв’язку з відмовою позивача від позову і така відмова визнана судом), у тому числі в апеляційній та касаційній інстанціях.

Аноним

Доброго вечора, подавала заяву на розлучення, відмовилась від позову, чи можу я повторно подати заяву на розлучення?

Kseni lawyer

Так, дійсно можете. Шлюб є правочином, який грунтується на добровільній згоді обох сторін. Якщо Ви більш не маєте бажання перебувати у шлюбі, ніхто Вас примусити до цього не може, навіть суд)) Останній лише фіксує юридичний факт розірвання Вами шлюбу на підставі Вашої же заяви.

Але "примусити" зможе чоловік, який знову підлеститься до вас та умовить. Вони такі - вміють прикидатись, як хамелеони...

Аноним

Доброго вечора! Чи можу я поновити заяву на розвод?

подавайте по новому

Тільки по-новому!

Уляна

Привіт! Якщо я кілька місяців тому подала заяву на розлучення, сьогодні було перше засідання і нас зразу розлучили. Ми шкодуємо. Сказали що вступить в силу через 30 днів. А можна ще щось зробити? Подати апеляцію чи щось таке чи вони вже внесли в базу?

Так - апеляцію, але не пізніше 30-ти днів!

Аноним

Доброго дня,якщо мною була поданана заява про адмінстративне правопорушення,до розгляду справи судом лишилося 14 жнів,я ще можу попросити суд залишити справу без розгляду.І до кого саме потрібно звернутися.

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск