1687 дней назадТаня

Я не знаю чи подав мій колишній чоловік заяву про розлучення. Чи можливе розлучення без моєі відомості

Аноним

Якби був суд, вас би на нього викликали.

Наталья Леонидовна

Можливе винесення заочного рішення про розірвання шлюбу, в разі Ви, як відповідач, не з`явилися на судове засідання, хоча наслежним чином були повідомленні про судове засідання, або не подали до суду заяву про розгляд справи за вашої відсутності.

Таня (автор вопроса)

А якщо на час суду я була прописана у колишнього чоловіка і повістку він сам отримав. Чи можливо якось по іншому дізнатися?

Аноним

Так, особисто зверніться до суду.

Таня (автор вопроса)

Всі розлучення відбуваються через суд? У нас немає спільних дітей ні претензій до спільного майна.Як в такому випадку проходить процес?

Аноним

Члени подружжя можуть разом подати заяву про розлучення до РАГС. Але якщо один із членів подружжя на це не згоден, інший з подружжя може подати позов до суду про розлучення. Процес проходить згідно чинного ЦПК.

Сергій

Мене розлучили без мого відома, недивлячись на 7 річну доньку. Ні до суду, ані після я ніяких повідомлень чи запрошень не отримував. Розгладав справу Скотар Роман Євгенович, Дзержинський рай суд м. Кривого Рогу.

Если согласны на развод- тогда получайте решение и вы разведены, а если не согласны- вероятней всего решение заочное, получайте его и оспаривайте.

Але тільки швидко - щоб термін оскарження не пропустити.

Получайте решение и оспаривайте или не оспаривайте - это уже от Вас зависит.

Галина

А який термін заочно рішення розлучення!!для оскарження

При написании ответа используется разметка Markdown.