1969 дней назадАноним

Доброго дня.Ми з чоловіком вирішили розлучитися,виховуєм спільно двох дітей,ми прожили разом 8 років в хаті яка прийшла чоловікові у спадок на нього оформлена хата,я з дітьми приписані в тій хаті.Чи маю я право претендувати на частку хати разом з дітьми.Ми вкладали гроші разом, нам допомагала моя мама в ремонт хати,купляли все необхідне.Має чоловік право після розводу вигнати мене чи виписати без моєї згоди з хати.Що мені робити в такій ситуації?

Аноним

Здравствуйте! Помогите пожалуйста советом! Я (сирота) с мужем жили 12 лет в доме его родителей вместе! В этом доме я прописана! Детей не завели, имущества тоже! Я ходила на работу, делала все по дому! Свекровь вела бизнес, купила нам с мужем квартиру, но когда пришла нам пора туда переезжать, муж заявил что у него есть другая женщина и переехал с ней в эту квартиру! А я осталась без мужа и без крыши над головой! Скажите на что я имею право в итоге?

Аноним

На дом его родителей никаких прав вы не имеете. даже если прожили бы там 50 лет. На кого оформлена квартира?

Аноним

Тоже на свекровь)

Аноним

Тогда и на квартиру вы никаких прав не имеете. ни на 1 см!

Аноним

Доброго вечора. Мої діти прожили в шлюбі 9 років. Є син. Хату купили разом, їх половина і моя половина. Хату оформили на сина. Хочуть розлучитися. Чи маю я право на частину майна, адже всі ремонти проводилися за мій кошт.

Доброго вечора. Ви не маєте право на майно, яке належить їх сину, проблема в неналежному оформлені права власності при купівлі будинку, для здійснення ремонту потрібна була згода власника та укладати з ним договір.

Аноним

Хату оформили на сына. Где Вы видите вашу часть?

При написании ответа используется разметка Markdown.