1356 дней назадОлеся

Здравствуйте! подскажите, имеет ли право ученик вести фото/видеосъемку урока на телефон, запись на диктофон? Обязательно ли разрешение учителя? И имеет ли такое право учитель? Спасибо!

Аноним

Аноним2. Всі ми вчилися в школі, маємо свої власні спогади про працю вчителів, успішність та поведінку дітей-школярів (саме дітей, а не дорослих), ставши дорослими, ми можемо сміливо проаналізувати якість шкільного навчання, що було правильно, а що ні. Нагадаю тезу Любов Юріївни: "Шановний, Вам дитину привели, Ви її у школі виховуйте, як Ви себе у класі будете поводити так Вас і поважати будуть. Професійний вчитель відрізняється не знаннями, а вмінням їх передавати дітям...". Я не вчитель, але син вчительки, брат двох рідних братів-вчителів, знайомий з багатьма вчителями, щодо праці вчителів і так званий "педагогічний колектив" знаю не від чужих людей. Стосовно шкільних реалій та іншої маячні написаної Вами, з великим обуренням заперечу. Більшість педагогічних колективів, в своєму складів мають кількісну перевагу жінки-вчителі. Немає значення, школа, підприємство, чи підрозділ якоїсь організації - жіночий колектив - це "зміїне кубло", результатом такої суміші являється поява вчителів-неадекватів, між собою перегризуться і свою злість виливають на учнів, при цьому забуваючи - що учні, ще діти. Ще діти, "чорт забирай", маленькі створіння у яких дуже вразлива психіка які намагаються пристосуватися до українського суспільства яке важко назвати цивілізованим, а Ви знищуєте їх як особистість, пригнічуєте їх розвиток своєю непедагогічною поведінкою. Більшість учителів незнає психології дитини за віком. Я вчився в школі - був "теперішнім учнем" (не таким як раніше були учні), мати з батьком були "теперішні учні", з "їх батьками" та сама ситуація. Постає питання. Коли існували ті правильні (необхідні Вам) учні і батьки? Відповідь така: їх ніколи не існувало, це Ви вчорашні, це Ви не підготовлені (недоучені) вчителі. В моєму житті було багато вчителів, викладачів: хороші (передавали знання якими володіли, саморозвивалися, ніколи кривого слова не сказали, не принизили, деякі називали на "Ви", не скаржилися на поганих учнів, студентів), байдужі (ні знань, ні психів) - мовчки відбули і додому, вчителі-відмінники (предмет свій добре знають, але вчити не вміють) з такими вчителями діти сивіють, навіть впісюються від їхніх криків та приниження і останні вчителі-неуки (ні знань, а ні вміння вчити) здебільшого вчителі влаштовані на роботу по блату, бо ніде більше не беруть, рідкісні тварюки, готові принизити, знищити учня, відбити бажання вчитися тільки б не показати свою некомпетентність як учителя... До яких вчителів відноситесь Ви, хороші - це не про Вас, тоді... За своє життя я так багато побачив дорослих людей, що можу впевнено сказати, ті хто використовує слово "умнічать" відноситься до категорії людей "А скільки в мільйоні нулів..."

Аноним

Вибачте,але ви - Анатолій Миколайович - просто самозакоаний й зарозумілий. Сама тільки зверххність до колег вчителів. І ве-то ви вмієте, і все знаете.... Я з вами поврістю не згодна у вашій так званій "авторитетній" консультації, бо вона не захищає вчиеля повністю, а те,що ви говорите - просто "слова, слова". Я знаю достатньо неадекватнибатьків з дефицитом уваги,що сидять дома не працюючи,і так і чкають на якусь "трагедію" в класі,щоб було про що розмовляти... А діти, з підлітковою психологією,пребільшують все. Тож - знімайте, знімайте,буде ще одне відео для телебачення! А про захист вчителів-ні слова.

Аноним

Підскажіть що робити єслі вчитель(вчителька) прикопуюця до дитини просто так то що робити дитині в такій ситуації.

Аноним

По-перше, виконати завдання (домашку). По-друге, зустрітися з вчителем, і запитати, чи є проблеми з навчанням і в поведінці дитини. А потім визначитися, що саме не співпадає в Вашому баченні ситуації, з баченням ситуації вчителя. Щодо зйомки. Вивчати українську мову. А гаджети використовувати для навчання, а не для зйомок доморощеного відео, яке нікому не цікаве.

У публічних місцях є право знімати відео у будь-кого по закону. Це факт! Хто не хоче потрапляти на відео - не ходіть у публічні місця. У вас на кухні ніхто не має права знімати. І у всіх "вбиральнях" - теж. А в інших місцях (публічних) - звиняйте. Та навіть тому, що це не можливо проконтролювати щоб заборонити - адже обшукувати тотально теж нікого не можна по закону, а зараз такі сучасні гаджети (навіть годинники з камерою тощо) - навіть президента знімають та виставляють і інтернет, і що? Н І Ч О Г О !!!

Аноним

Класна кімната, шкільний кабінет - це не публічне місце, Анатолію. Це по під'їзду можуть вештатися, знімати, - І НІЧОГО! А в школі зйомка ведеться за згодою адміністрації та батьків. У школі діти повинні навчатися для того, щоб отримувати освіту, а не "цяцьку" в виді гаджету.

При написании ответа используется разметка Markdown.