2756 дней назадАноним

Мені 16,я не хочу жити з батьками по певним на те причинам, чи можу я відмовитись від них? і якщо так, то що для цього потрібно ?

Юридично нічого не зробите, право на аліменти передбачено законом. При їх звернені до суду, приймати участь, подавати відзив на позов, доводити відсутність підстав для задоволення їх вимог.

Стаття 204 СКУ. Звільнення дочки, сина від обов'язку утримувати матір, батька

1.Дочка, син можуть бути звільнені судом від обов'язку утримувати матір, батька та обов'язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько ухилялися від виконання своїх батьківських обов'язків.

Дочка, син звільняються судом від обов’язку утримувати матір, батька та обов’язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько не сплачували аліменти на утримання дитини, що призвело до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три роки, і така заборгованість є непогашеною на момент прийняття судом рішення про визначення розміру аліментів на батьків.

У виняткових випадках суд може присудити з дочки, сина аліменти на строк не більш як три роки.

2.Несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три роки, підтверджується довідкою, виданою органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем у порядку, встановленому законом.

~= А Д В О К А Т =~

Так відчим і матір повністю працездатні за віком, то які аліменти могли бути для них задоволені? Адже не вказано, що вони непрацездатні хворі інваліди.

Аноним

Тут питання більше про те щоб вони в майбутньому не подали. Т.к. і так вже фінансів на них пішло чимало, по людськи допомогти хотів але роками так триває, то це вже не нормально. Це вже їх небажання себе забезпечувати.

Мають право звернутись у майбутньому, право звернення до суду гарантовано законом, не можна відмовитись від цього права.

Роберт 096 631 12 61

При чем к ответу на вопрос Автора статья 204 Семейного Кодекса Укараины отЛ. Ю.???Бред. Запугиваете парня, может реально родители сатрапы и нарушают права автора??БЫвает и такое -правда конечно чаще дети эгоисты.

Аноним

Чи я маю право відмовитися від батьків,родичів через суд. Марія

Доброго дня, Марія. Не маєте права.

Аноним

Чи можна відмовитись від батька, якщо дитина його не хоче?

Від батьків не можна відмовитись.

Роман

Мене мама не забезпечує і не хоче ніч помагати. Ая живу в тьотки,,,мене мама заставляє працювати в 17 років моїх, і вивозила в ліс

Роман

Зараз осінь ая в шортах бо нічого немаю вдітися цьоці мені купляють вдіватися

~= А Д В О К А Т =~

То неприємна історія, але питання яке?

Саша

В мене мати алкашка,ніколи не піклується про мене я хочу відмовитись від неї допоможіть

Не можна відмовитись від батьків, Ви можете звернутись до органу опіки або до поліції.

~= А Д В О К А Т =~

Залежно від вашого віку...

СергейАноним

Чи можуть батьки відмовитись від повнолітнього сина

~= А Д В О К А Т =~

Що вкладаєте в це поняття? Просто можна не жити разом і все, а як ще "відмовитись"?

Сергій Аноним

Офіційно через суд щоб ми стали чужими людьми

Сергій Аноним

Офіційно через суд щоб ми стали чужими людьми

Сергій Аноним

Офіційно через суд щоб ми стали чужими людьми

Аноним

Законом не предусмотрено!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Аноним

Чи можу я позбавити мого батька, батьківських прав, якщо мені виповнилося 18 років, і мене хоче всиновити мій відчим?

freelawer

Позбавлення батьківських прав допускається тільки щодо дітей, які не досягли 18 років

~= А Д В О К А Т =~

...і усиновлення - теж. І вас вже по цій же причині не зможе усиновити вітчим. Треба було раніше - до 18-ти. Так він "хотів"...

Аноним

Якщо дочка навчається закордоном її 16 років. Хоче позбавити батька батьківських прав,яка процедура? Мама в розводі ,він аліменти не платить,участь у виховані не приймає.

Марина

Мне 25 уже стукнуло и мене удочерили в 3 года и вони мне ничего в жизни не дали ! Ни жилья ничего , как мне позбавити их родительских прав на себе нехочу даже знать их .... Удочерили тай шей денег не давали , и статус сироти скасували от как их наказать ? Я что то могу требовать от них ?

При написании ответа используется разметка Markdown.