1760 дней назадАноним

Мені 16,я не хочу жити з батьками по певним на те причинам, чи можу я відмовитись від них? і якщо так, то що для цього потрібно ?

Юридично нічого не зробите, право на аліменти передбачено законом. При їх звернені до суду, приймати участь, подавати відзив на позов, доводити відсутність підстав для задоволення їх вимог.

Стаття 204 СКУ. Звільнення дочки, сина від обов'язку утримувати матір, батька

1.Дочка, син можуть бути звільнені судом від обов'язку утримувати матір, батька та обов'язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько ухилялися від виконання своїх батьківських обов'язків.

Дочка, син звільняються судом від обов’язку утримувати матір, батька та обов’язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько не сплачували аліменти на утримання дитини, що призвело до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три роки, і така заборгованість є непогашеною на момент прийняття судом рішення про визначення розміру аліментів на батьків.

У виняткових випадках суд може присудити з дочки, сина аліменти на строк не більш як три роки.

2.Несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три роки, підтверджується довідкою, виданою органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем у порядку, встановленому законом.

~= А Д В О К А Т =~

Так відчим і матір повністю працездатні за віком, то які аліменти могли бути для них задоволені? Адже не вказано, що вони непрацездатні хворі інваліди.

Аноним

Тут питання більше про те щоб вони в майбутньому не подали. Т.к. і так вже фінансів на них пішло чимало, по людськи допомогти хотів але роками так триває, то це вже не нормально. Це вже їх небажання себе забезпечувати.

Мають право звернутись у майбутньому, право звернення до суду гарантовано законом, не можна відмовитись від цього права.

Роберт 096 631 12 61

При чем к ответу на вопрос Автора статья 204 Семейного Кодекса Укараины отЛ. Ю.???Бред. Запугиваете парня, может реально родители сатрапы и нарушают права автора??БЫвает и такое -правда конечно чаще дети эгоисты.

Аноним

Чи я маю право відмовитися від батьків,родичів через суд. Марія

Доброго дня, Марія. Не маєте права.

Аноним

Чи можна відмовитись від батька, якщо дитина його не хоче?

Від батьків не можна відмовитись.

При написании ответа используется разметка Markdown.