1906 дней назадАноним

Між двома зем. ділянками с/рада викопала водостічну канаву, глибиною до 1м. Я зводячи огрожу змонтував підпірну стінку. С/ рада вимагає демонтувати бо сусіду не сподобалась підпірна стінка, хоч я зробив її симетрично земельним ділянкам не порушивши інтересів сусіда.Чм копання канави вважається зміною релєфу? Чи це порушення моїх прав?

Якщо, підпірна стіна має фундамент, то це вже є архітектурна будівля і для цього необхідний дозвіл с/р.

Микола

По моїй земельній ділянці проходить водостічна канава яка має продовження на сусідську тереторію. Проте сусід засунув цю канаву у себе на території чим перешкодив стіканню води по моїй зумлі. Як мені вчинити?

~= А Д В О К А Т =~

У вас доволі громіздке земельне питання, для вирішення якого потрібно набагато більше інформації від вас та діалог. Тому звертайтесь персонально на ел.пошту з профілю, оптимально платно.

Добрый день. никак , это его земля и его территория, и если он не считает нужным через свою территорию Вашу Воду пропускать - то это его право, Выкопайте у себя небольшое озеро куда вода будет собираться и вопрос решится у Вас.

~= А Д В О К А Т =~

Існують суспільні потреби, пов'язані з використанням земельних ділянок - тому вирішувати різноманітні земельні конфлікти можливо, хоч і громіздко та необхідно це вчиняти грамотно.

При написании ответа используется разметка Markdown.