2998 дней назадАноним

Чи має право на житлову площу квартирант, якщо він проживає неофіційно, знімаючи тільки одну кімнату близько двох років?

Аноним

Даже если он проживает официально. даже если его там зарегистрировали. даже если есть договор аренды. даже если прожил там не 2 года, а 20 лет - ПРАВ НА СОБСТВЕННОСТЬ НЕ ИМЕЕТ и НЕ БУДЕТ ИМЕТЬ

Аноним (автор вопроса)

Дякую за відповідь.Чи має право на житлову площу батьківщини прописана рідна сестра з неповнолітньою дитиною, якщо вона не проживає на даній житловій площі понад 5 років, і є?

Аноним (автор вопроса)

Дякую за відповідь.Чи має право на житлову площу батьківщини прописана рідна сестра з неповнолітньою дитиною, якщо вона не проживає на даній житловій площі понад 5 років, і є заповіт, який батько заповідав моєму сину на все нерухоме майно?

  1. якщо вони там прописані то мають прпаво лише на проживання/користування майном.....ніяких прав на власність не мають......
  2. якщо вони не проживають там більше 2 року то їх можна виписати без їх згоди через суд.....тоді навіть користуватись не матимуть права...
Аноним (автор вопроса)

Дякую. Чи може сестра оскаржувати заповіт за даних обставин після смерті батька?

Аноним

Оспаривать можно все что угодно. Другие дело - выиграет ли она суд. Речь идет о сестре умершего? Никаких прав она не имеет - только дети. жена и родители умершего. Если ИХ нет - тогда возникает право у сестры умершего.

Аноним (автор вопроса)

Ні, це моя рідна сестра.

Аноним

Вы пишите так. что сразу ничего не понятно. У умершего 2 детей - вы и ваша сестра. Отец написал завещание на сына. Дочь прописана и не проживает. Так? В таком случае сестра должна была в течении 6 месяцев после смерти подать заявление о вступлении в наследство. Она подавала заявление? Теоретически оспаривать (не оспорить)завещание можно, но практически ооочень сложно т.е пытаться. можно, но не факт что получится. Получится может если сестра пенсионного возраста, инвалид или несовершеннолетняя. Есть много других факторов, это уже повесть. Ее дети совершеннолетние или несовершеннолетние к наследству отношения не имеют. Спите спокойно!

Аноним

Ми з дочкою проживаємо у квартирі свекрухи, тобто вона є власником. У цій квартирі приписані лише ми з донею, чоловік приписаний у іншій квартирі, свекруха також. Які у мене права на цю квартиру? Чи претендуватимемо ми на житлову частку про розводі з чоловіком? Роз’ясніть будь ласка!!!

ВРаховуючи те, що житло належить не Вам, але Ви та Ваша донька зареєстровані там, то повідомляю, що поки Вас с донькою не позбавили реєстрації (якщо донька неповнолітня, то це майже неймовірно) Ви маєте лише право лише користуватися житлом, але жодного квадратного метру Вам у власність не перейде.

~= А Д В О К А Т =~

Якщо перефразувати ще коротше - то ви не маєте права на жодну частку власності. Маєте право тільки проживати поки прописані і то якщо свекруха наприклад не вирішить продати цю квартиру третім особам і тоді вас можуть виписати через суд вповні ймовірно.

Аноним

Велике дякую!!!

При написании ответа используется разметка Markdown.