1263 дня назадСвітлана

Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо моя мама хоче подарувати мені хату, в якій я проживаю з дитиною,чи потрібні якісь документи від мого колишнього чоловіка якщо є спільна дитина неповнолітня.

Юлія

Доброго дня мені подарували будинок мама,в будинку прописані мама і моя сім'я чоловік і діти,в мене є брат якому 45 років,він офіційно тут не проживає років 15,а так не живе 8років,раз у рік він приіжджає в гості на місяць,він інвалід 3 групи,робоча. Чи може він відсудити дарчу

Аноним

Нет, не может.

Юлія

І якщо дарча була заключена 31 жовтня 2018 року,а 5 листопада він подасть позов. І чи може він подати позов проти мами що вона повинна його доглядати,мамі 65років

для скасування договору дарування потрібні підстави, а не просто "відсудити", бо так хочеться, чи є законні підстави у Вашому випадку, гадати ми не можемо, документів не бачили

Аноним

Це всі підстави просто мого брата мама і ми завжди жалілі хоч він вчиняв до нас сестер і брата моральний тиск,і фізично нас обіжав,ми колись в дитинстві визивали міліцію,але заяви не писали ми з мамою його жаліли.Зарез, він пішов 8 років тому в монастир,до нас приіджає ,ми не проти,але щоб він не скандалів ,він провокує нас на скандали,просто хоче командувати мамою і моєю сім'єю,то от я питаю чи можливо відсудити,просто в нього є знайомі юристи,які думають що він хороший

Над Вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог більш конфіденційний ніж на відкритому форумі. Тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю.

автору кажеш, що мають бути підстави, що ніхто з нас не бачить документів, щоб сказати, чи все з цими документами в порядку, але таке враження, що спілкуємось самі з собою, бо знову фраза про чи може і ні про що

...тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю.

Аноним

НЕТ, отсудить не может.

марія

чи може син подарувати будинок мамі ?

Аноним

Если сын единоличный собственник дома - может подарить кому угодно.

Аноним

Даже если там живет табор ромов - собственник может дарить кому угодно.

Андрій

Доброго дня я хочу подарувати брату свою частку у приватизованій квартирі у якій приписано Я, Брат та Мама, мене цікавить він зара перебуває у шлюбі чи може претиндувати на свою долю його дружина при розлучені на це дарування ?

Аноним

В украинской мове есть слово не ЗАРА, а ЗАРАЗ!!!!!!!!!!! Подаренное имущество будет личным имуществом брата и при разводе его жена забрать не сможет.

Андрій

А якщо будуть з часом прописані Дружина та Діти ?

реєстрація місця проживання не має відношення до набуття прав власності

Але якщо дружина буде там довго жити та вкладати свої особисті кошти в ремонт, реконструкцію, персонально оплачувати комунальні платежі тощо - то зможе через суд (якщо все це доведе в суді доказами) претендувати на адекватну частину квартири.

А ще вона зможе успадкувати частину квартири, якщо переживе чоловіка (а жінки живуть в середньому довше)...

Аноним

Толя ти й тут тупість показав. Жоден ремонт НЕ дає прав власності на квартиру. Компенсацію - так, але не власності.

zoom

Дастю не победить! неужели вам еще не понятно)))) Привет АндруЩаке))) ты наверное и не ожидал, что твой проект с Дастей окажется провальным! и самым бестолковым))) так и не получилось срубить деньжат по быстрому))) теперь понятно всем кто ты на самом деле)))

ононім, який же ти... дивакуватий. Так і мова ж саме про те і йде, що "твій" варіант компенсації якраз може бути реалізований через суд в тому числі і за рахунок майна чоловіка, тобто в тому числі і за рахунок його квартири чи її пропорційної частки за згодою позивача. Головне як це грамотно представити в позові до суду... який же ти... дивакуватий.

Аноним

Тато дав мені дарствіну,на будинок, але там проживає мама,може мати у мене будинок забрать. Тато помер...

Не може, якщо право власності зареєстровано за Вами.

Аноним

Добрий день. Чи може моя бабуся відібрати від мене квартиру якщо вона вже її мені подарувала.

якщо було оформлено договір дарування, ні

При написании ответа используется разметка Markdown.