1996 дней назадАноним

Здесь можно получить информацию на следующие темы: кому и когда возвращать долг (если он действительно есть); могут ли от вас требовать немедленной уплаты и угрожать, а также что делать, если это произошло и (или) произойдет снова; могут ли вам начислять штрафы, пеню, проценты (и сколько).

Некоторые ответы: #129943, #130086, #130653, #131104, #131169, #132763, #134117, #142682, #142776, #145904, #148120, #148345, #148853, #152923. Для тех, кто хочет прочитать всё-всё — первая страница этого обсуждения (листать сверху вниз, справа налево).

Некоторые статьи Сергея Андрущака:

Насчет борьбы с вымогательством, «выездными группами», звонками, СМС и т. п. см. первый ответ на «Чи уповноважені колекторські компанії передавати персональні дані фізичних осіб до прикордонної служби України».

А также:


Исходный вопрос Виктории:

Доброго дня, допоможіть розібратися у наступній ситуації. Банком, у якому у меня кредит, була проведена переуступка прав вимоги боргу за кредитами . Новим кредитором стало Товариство з обмеженою відповідальністю, що не має жодних ліцензій, неосновний КВЕД 82.99 "Надання інших допоміжних комерційних послуг, н.в.і.у." (послуги з вилучення коштів за несплату). Кредит непроблемний. Офіційного повідомлення щодо зміни кредитора не було. Текст договору уступки для ознайомлення не представлено. Наскільки законними є вимоги нового кредитора (ТОВ) на сплату кредиту та чи має взагалі ТОВ без ліцензій бути стороною договору переуступка прав вимоги боргу за кредитами? Дякую )

Должник Первый (Станислав)

Але. О как! Что-то Залетов не спешит вносить изменения в реестр финансовых компаний. На сайте Нацкомфинуслуг пока не обновили информацию. ))) Очень интересная новость. Спасибо!

Аноним

Всем привет. А если уже пришло заказное письмо что я должен оплатить долг в компанию Ловила и гарантия и услуги какого-то там типо юриста. Что делать?

Аноним

Тоить довира и гарантия

Аноним

Письмо от министерство юстицый украины.

Вероника

На сколько я понимаю с потерей лицензии они потеряли право требовать проценты и т.д. Т.е. если на что они и имеют право, то только на тело кредита. Хотя в нашем случае и это надо попытаться доказать в суде...

Аля

а сьогодні знову прислали своє послання: ігнорування вимог кредитора не зменшить розмір заборгованності. А мені прислали лист (на мій запит), в якому відкритим текстом підтвердили що у них немає договорів. А також вказали, що вся оплата "Дасті" не враховується. Що у них у головах? А ще: лист прислали простий, не рекомендований. По печатці взагалі неможливо визначити: чи то мокра чи на кольоровому принтері роздрукована: така бліда, як їх життя. Одним словом -голодранці безтолкові.

Аноним

Надо чтобы их вообще лицензии лишили на все и закрыли ето контору .

Аноним

Якщо у них нема оригіналів договору на що вони сподіваються ?

По барабану

Якщо у них нема оригіналів договору на що вони сподіваються ? - на лохов, вдруг кто то поведется на их уловки и заплатит

Аноним2

Чому вони не звертаються до,,Дасті",якій ми виплатити кредит,а набридають телефонними дзвінками людям,що давно погасили кредит?!

Аноним2

,,Дасті"зникла.Нехай її шукають...Це не наші проблеми.У нас документи про закриття кредиту на руках.

По барабану

Это мошенники, им все равно что и кому вы оплатили, они хотят вас нагреть еще на сколько получится. Совет в таком случае один, ничего никому не платить, ждать пока они подадут на вас в суд и выполнять решение суда.

Аноним 2

Дякую.Нехай подають в суд на 23 тисячі позичальників!Просто цікаво,як суд вирішить нашу проблему?Адже суд примушував нам платити ,,Дасті".

Аноним

Платити по третьому разу , це взагалі на голову не налазить . Може ще будем до кінця життя виплачувати кожній новій конторі яка буде з'являтися.

Аноним2

Спочатку ця фірма просила документ про закриття кредиту.Хоч самі ,крім смс,жодного документу про законність вимог не надсилали.А потім почали доводити,що фірма ,,Дасті"-існувала не законно.Отже,потрібно їм виплачувати борг.А завтра,дійсно,з'явиться іще одна контора і буде вимагати гроші.І так,справді,безкінечно...

Аноним 19

Они там все мошенники, но их крышует фонд гарантування.

Аноним Хм

У мене сьогодні останній день їхнього чергового "милосердя" цікаво що там далі?

Аноним 19

У мене теж останній день "спеціальної пропозиції".

Аля

А мені сьогодні зателефонувала якась красавиця, я не встигла навіть привітатися, як вона заторохтіла про те що у мене купа боргів, а я нічого не роблю щоб їх погасити. Не маючи часу, бажання з нею спілкуватися- я вимкнула телефон. Та зразу їх в чс. Мені від них уже нудить.

Тетяна

Мене теж шантажує та шахрайська фірмочка - під назвою Довіра і Гарантія - хоча я все оплатила Дасті ще в 2014 .. а ті прийшли і почали доказувати що я не мала платити Дасті .. а кому ахааа - як прийшов офіц лист від Імексу - що його не існує - от тепер платіть Дасті - от маєте реквізити ОТП .. і я чемно все погасила - навіть довідку від Дасті отримала що не має претензій до мене і кредит закритий .. так от зявились ті - і вони тепер навіть знайшли моїх знайомих телефони - і пишуть їм смс що мене розшукує кредитор..А через пару років прйидуть на заміну інші - і скажуть що Довіра і Гарантія - теж шахраї... ото ми вплипли .... Але я не про це Підкажіть - то вже дійсно пахне криміналом - втручання в моє приватне життя - якщо вони і прослуховують мій телефон .. Я буду нестерпна ...

Аноним 22

І у мене такаж ситуація . Закрила кредит 2015 році ,а з грудня 2020 почали дзвонити і казати що борг. Може хтось вирішив це питання ? Поділяються будьласка...

Аноним Хм

Ніхто певно не вирішив. Але платити їм не буду. Два рази то занадто.

Должник Первый (Станислав)

Тетяні. Уголовщиной пахнет, но, к сожалению, дальше запаха раскрутить это дело и привлечь к ответственности людей из этой шараги крайне сложно, практически невозможно. Они там это знают и поэтому не сильно за это переживают. Кстати шарага Довіра та Гарантія потихоньку сворачивается - аннулировала недавно свои лицензии, но хозяева шараги сделали еще в 2018-ом году аналогичную шарагу - ТОВ "Діджи Фінанс", на которую сейчас оформляют новые лицензии. Возможно, скоро у нас появится новый кредитор с официальным названием ТОВ "Діджи Фінанс".

Аноним 19

Похоже в нашей стране этот маховик жульничества не остановить.

Аноним

Телеграмм-канал https://t.me/kidaladastyimexbankDG

Аноним

А мне пришло сегодня сообщение что они ко мне в гости собрались.. Жду ....

Должник Первый (Станислав)

Анониму. Наверное, всем такое пришло. Мне тоже пришло. ))) Все ждем с нетерпением. )))

Аноним

И мне тоже обещали нанести визит )) ЖДу... с нетерпением! Интересно, а как они по всем регионам сразу, в один день успеют..))

Аноним Хм

Вітаю. Мені не було емс ні про Об'явлення в розшук ні про візит до дому. Все решта як в усіх. Тільки маякують кожного дня.

Светлана

Мне пришло уведомление от ДГ о везите представилей представителей региональных представителей компании в августе месяце и угроза наложения ареста на имущества. Это правомерно?

При написании ответа используется разметка Markdown.